Негабаритні перевезення Івано-Франківськ

Негабаритні перевезення Івано-Франківськ

Доступность: Есть в наличии

Послуги трала та доставка негабарита Івано-Франківська область за низькими тарифами

Заказать

Ціни на перевезення негабаритних вантажів.

Негабаритні перевезення Івано-Франківськ: відмінні риси перевезень негабаритних вантажів, транспортування важкої спецтехніки, великогабаритної сільгосптехніки та об'єктів промислового призначення вимагають особливого підходу із залученням спеціального транспорту іншого рівня, ніж для звичайних перевезень зі стандартними габаритами.

 

 

ВАРТІСТЬ  >>    ТЕЛЕФОНИ  >>
     

Організувати перевезення негабариту Івано-Франківськ не порушуючи правила дорожнього руху (ПДР) - це справа, яка потребує кропіткої та детальної подготовкі. Великогабаритні вантажі перевозять на спеціальному напівпричепі-платформі (по-іншому, його називають низькорамний трал). Крім того, в цій категорії існують свої правила пересування, а також потрібна купа дозвільних документів.

Спеціалісти нашої транспортної компанії мають багаторічний досвід роботи з перевезення великовагових конструкцій, обладнання та механізмів, а власний автопарк з тралами дозволяє пропонувати невисокі тарифи та виконувати будь-яке по складності завдання. За тривалий період активної діяльності нам вдалося успішно виконати велику кількість замовлень. Наша репутація сформувалася завдяки відповідальному підходу до перевезень по Україні великовагових вантажів та негабариту.

Що являє собою процес перевезення негабариту (Івано-Франківська область)?

Негабаритом прийнято вважати будь-який об'єкт (вантаж або техніку), який в зв'язку з особливими розмірами (найчастіше - досить великими) та іншими особливостями не може бути перевезений по Україні звичайним автотранспортом. Наше підприємство володіє всім необхідним обладнанням, яке дозволяє якісно та безпечно транспортувати негабарит (Івано-Франківська область).

Основним транспортним засобом для перевезення негабариту по м.Івано-Франківськ є напівпричіп-трал. На даному автотранспорті існує кілька варіантів навантаження негабаритної техніки: трал з переднім заїздом або ж із заднім (з апарелями). Вибір виду напівпричепа залежить від типу великовагової техніки. У більшості випадків доставка автомобільним транспортом є оптимальним варіантом при перевезеннях на відстань до 1500 кілометрів.

Позитивні моменти при замовленні термінового транспртування по Івано-Франківську негабариту в нашій фірмі:

  • Професійний сервіс. Ми маємо у своєму штаті досвідчених співробітників, які здатні грамотно організувати доставку негабариту в межах Івано-Франківську та області. Диспетчери, автомеханіки, водії - кожен з них чітко виконує свою роботу, ми не залишаємо без уваги навіть незначні, на перший погляд, деталі.
  • Оперативність. Однією з наших відмінних рис вважається реалізація термінових негабаритних перевезень по регіону Івано-Франківська область протягом лічених днів. У цю послугу входить швидке отримання дозволу та оперативне надання трала.
  • Планування завантаження. Перед перевезенням негабаритних вантажів автомобільним транспортом нерідко доводиться стикатися з технічними проблемами розміщення вантажу на платформі. Щоб зорієнтуватися в ситуації і вибрати правильне рішення фахівці компанії розглядають різні схеми навантаження та обирають більш оптимальну. Якщо габарити нерівномірні, можна завантажити конструкцію чи обладнання на тралі так, щоб ширина стала довжиною або ж висота шириною. Цим способом можна домогтися значного наближення до стандартних параметрів перевезень.
  • Оформлення. Допомога з оформленням дозвільних документів на негабаритні перевезення Івано-Франківськ (вартість оговорюється окремо).
  • Дослідження та планування маршруту. Транспортування негабаритного вантажу по Україні (незалежно від відстані) може виявитися досить складним процесом. На трасі можуть зустрітися перешкоди, які заважатимуть нестандартним параметрам вашого вантажу. Це лінії електропередач, тунелі, невеликі мости, естакади, арки, залізничні колії та інше. Багатьох з них можна буде уникнути, якщо заздалегідь спланувати маршрут. Оптимальний маршрут зменшить час та витрати, що суттево позначиться на ціні перевезення негабариту по Івано-Франківську.

 

Негабаритні перевезення та послуги трала м.Івано-Франківськ

Якщо у вас є потреба в послугах трала або перевезенні будівельної техніки чи негабариту по Україні, то скориставшись наступним алгоритмом Ви зекономите і гроші, і час. Щоб замовити трал у м.Івано-Франківськ, рекомендуємо повідомити нашому співробітнику максимально точну інформацію про великоваговий вантаж, орієнтуючись на пункти переліку:

  • загальна (якщо відома) вага
  • габарити конструкції по довжині, ширині, висоті
  • якщо треба перевезти сільскогосподарську техніку (комбайн, сівалку, трактор) або спецтехніку (екскаватор, бульдозер) - вкажіть марку та модель
  • повідомте умови, місце та час завантаження
  • адресу доставки (пункт розвантаження)

Завантаження може бути реалізоване у будь-якому місті України чи Європи, а кінцевий пункт транспортування негабариту не обмежений кордоном нашої держави - працюємо у багатьох сусідніх країнах: Білорусь, Польща, страни Балтії, Румунія, Угорщина, Молдова та інші. Актуальну інформацію про наші можливості, ціни на негабаритні перевезення та індивідуальну консультацію перед замовленням тралу по Україні Ви отримаєте по телефону:

 

 

ВАРТІСТЬ  >>    ТЕЛЕФОНИ  >>
     

**Точну вартість Вашого перевезення негабариту Ви можете розрахувати у наших фахівців. Ціна залежить від кілометражу, від габаритів вантажу, сезонності перевезення та терміновості. У тариф не входить оформлення дозвільних документів на негабаритні перевезення Івано-Франківськ - вартість цієї послуги рахується окремо.

 

 

 

 

 

ДРУГИЕ ГОРОДА:

 

цены на Негабаритні перевезення Івано-Франківськ и стоимость услуги в др. областях

 

 

 

 

     

бесплатная консультация и просчёт цены:


 

     
(067) 872-04-77  трал  (095) 115-25-77
     
профессионально   недорого